Çözüm Ortaklarımız

Rolmot Konveyör
Milarge Mühendislik
Beotransport
CutFe
Dunaplex
Beomach
Weenywoody
Ferfence
Sektöründe hızla yükselen bir çok şirket ve markanın çatı firması konumundadır.

Rolmot Konveyör

Rolmot Konveyör, 44 yıllık üretim tecrübesi, güçlü mühendislik altyapısı, yüksek düzeyde hizmet anlayışı ve uygun maliyetli çözümleri ile rakiplerinden hep bir adım ileride bulunmaktadır.
Rolmot Konveyor ile tanışın

Milarge Mühendislik

Milarge Mühendislik; yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri, inandığı ahlaki değerler, güçlü altyapısı ve iş ortakları ile geliştirdiği sağlam ilişkiler doğrultusunda faaliyetlerini yürütmektedir. Buna bağlı olarak, her türlü soruna yönelik değişen koşullara sağladığı uyum ve iş ortakları ile sağladığı verimli ilişkiler ile hızlı ve esnek çözümler geliştirmektedir.
Milarge ile tanışın

Beotransport

Beotransport ile lojistik ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulun. İhtiyacınıza uygun fiyatlandırma politikamız ile size en uygun çözümleri sunuyoruz. Karayolu Taşımacılığı, gümrükleme ve depoculuk hizmetlerinde en kaliteli hizmeti alın. Balkanlar ve Avrupa’daki ofislerimizle size hep bir adım mesafedeyiz. Yurtdışı taşımacılık sektörünün önderi ile tanışın…
Beotransport ile tanışın

CutFe

YÜKSEK KALİTE ENDÜSTRİYEL BIÇAKLAR
Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik belirlenen kaliteli hammaddeler ile eşsiz performanslar sunan endüstriyel bıçakları istenilen ölçü ve formlarda üretmekteyiz. CutFe, mevcut üretim kapasitesi, stok yönetimi ve pazarlama kanalları sayesinde sektörün yurt içindeki en hızlı teslimat sürelerine sahip firmalarından biridir.
CutFe ile tanışın

Dunaplex

İnşaat sektöründe kullanılan malzemeler, küçük el aletleri, elektrik prizleri, sigortaları vb. ihtiyaçları en kaliteli ürünlerle karşılıyor. Dunaplex, sektöründeki deneyimi ve güveni sayesinde en kaliteli markaların distribütörüdür.
Dunaplex ile tanışın

Beomach

Kırma & Eleme tesisleri ve Beton Santralleri ihtiyaçlarınız için eşsiz çözümler sunuyor. İnşaat ve madencilik alanlarında taşınabilir tesislerden, beton geri dönüşüm sistemlerine kadar birçok ihtiyacınıza hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.
Beomach ile tanışın

Weenywoody

Weenywoody, ürettiği ahşap ürünlerle evinizin havasını değiştirecek. Doğal ve Şık - Rahat ve Uyumlu - Sağlıklı ve Mutlu konseptleriyle, eşinizi, çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı mutlu edecek, onlar için daha sağlıklı bir yaşam ortamı yaratacaksınız.
Weenywoody ile tanışın

Ferfence

Tel ve örgü çit gereksiniminiz ne olursa olsun, Ferfence'in bunu karşıladığını garanti edebiliriz. Dikenli tel, zincir bağlantılı çit, tel panel vb. ihtiyaçlarınıza en kaliteli çözümleri sunuyoruz.
Ferfence ile tanışın
Ostim OSB Mah. 100. Yıl Bulvarı No:55 A/50 Yenimahalle / ANKARA 06370
info@rolmotgroup.com
Tel : +90 (312) 354 34 74

HABER BÜLTENİMİZE KATILIN

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
+90 (312) 354 34 74
info@rolmotgroup.com
ANASAYFA
SEKTÖRLER
HAKKIMIZDA